BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 8941048
*
nr 894 1048
Golvlampa
metall /plast, 3-armad
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 maj 2014
kl 19:39:32
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
26/4 12:14:24
1
300 kr
4/5 14:11:33
2
500 kr
5/5 17:29:13
3
400 kr
5/5 17:29:22
3
700 kr
5/5 19:35:06
4
800 kr
8/5 18:50:57
5
Vinnande bud
- Tema
12 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: golvlampa golvlampor metall plast
-
3237 Bordslampa
+ Golvlampa. Höjd: 76-152
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:14
-
3238 Golvlampa
2-armad. Höjd: ca 165
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:13
-
3047 Golvlampa
Ateljé Lyktan. Höjd: 116 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:47
-
9214 Golvlampa
Gustaviansk stil. Höjd: 171 cm
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:12
-
3468 Golvlampa
mässing, BWÅ. Höjd: 125 ca
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:02
-
3394 Golvlampa
mässing, Enco. Höjd: 156 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:57
*
Golvlampa
Läs mer om 50/60-tal
nr 894 1048
Golvlampa
metall /plast, 3-armad
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 900 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 maj 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
26/4 12:14:24 | 1 | 300 kr |
4/5 14:11:33 | 2 | 500 kr |
5/5 17:29:13 | 3 | 400 kr |
5/5 17:29:22 | 3 | 700 kr |
5/5 19:35:06 | 4 | 800 kr |
8/5 18:50:57 | 5 | Vinnande bud |
- Tema
12 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: golvlampa golvlampor metall plast
-
3237 Bordslampa
+ Golvlampa. Höjd: 76-152
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:14 -
3238 Golvlampa
2-armad. Höjd: ca 165
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:13 -
3047 Golvlampa
Ateljé Lyktan. Höjd: 116 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:47
-
9214 Golvlampa
Gustaviansk stil. Höjd: 171 cm
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:12 -
3468 Golvlampa
mässing, BWÅ. Höjd: 125 ca
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:02 -
3394 Golvlampa
mässing, Enco. Höjd: 156 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:57